Hakkımızda

Türk Ceza Kanunu’nun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.’nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.

SHOW SİTESİ görüntülü sohbet sitelerinden biri olan www.skypeshowum.net ve ilgili tüm alt alan adlarında faaliyet gösteren sitemiz, 5651 sayılı yasa uyarınca “YER SAĞLAYICI” olarak faaliyet yürüttüğünden, TÜM ÜYELERİMİZ sitemizde “İÇERİK SAĞLAYICI” sıfatıyla faaliyet yürütmektedirler. Bu nedenle 5651 sayılı yasa ve Türk Ceza Kanunu kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur.

Canlı sohbet sitelerinden biri olan www.skypeshowum.net; üyelerinin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.

İnternet dünyası gerçek arkadaşlıklar yaratma adına, muazzam yeni seçenekler sunuyor. Skype Show internet sitemiz görüntülü ve bire bir biçimde sesli olarak arkadaşlık kurma şansı tanıyor. Güvenli ve tamamen özel bir altyapı ile arkadaşlık hizmetini sunan ekibimiz, genel görüntülü konuşma odalarına ulaşımı ücretsiz bir biçimde sağlıyor. Günün her anında arkadaşlık hizmetimizi kullanabilirsiniz. www.skypeshowum.net sitemizi ziyaret eden üyelerimize ayrıcalıklı imkanlar sunuyoruz. Kullandığı yapı ile günün 24 saatinde diledikleri kişiler ile ve genel sohbet odasında ayrıcalıklı bir sohbet ortamıyla tanışan skypeshow.site üyeleri gelişmiş bir sohbet ağını keşfediyorlar. Mobil uyumlu sitemiz ile gerçek bayanlarla sohbet ederek görüntülü sohbetin tadını çıkaracaksınız.